TakTo Finanse: oferta firmy pożyczkowej

takto opinie

TakTo Finanse to bez wątpienia jeden z ciekawszych podmiotów działających w obrębie polskiego sektora pożyczkowego. Firma co prawda specjalizuje się w udzielaniu klientom długoterminowych pożyczek ratalnych, czyli segmencie który sukcesywnie staje się coraz bardziej wypełniony, jednak ze względu na nietuzinkową konstrukcję swojej oferty TakTo Finanse z powodzeniem jest w stanie rywalizować również z największymi graczami polskiej branży pożyczkowej. Potwierdzeniem tego faktu mogą być chociażby takto finanse opinie, jakie są publikowane w sieci przez klientów tej firmy pożyczkowej.

Oferta TakTo Finanse to z jednej strony wysokie koszty pożyczek, zaś z drugiej kilka ciekawych opcji dodatkowych, które z pewnością mogą okazać się wysoce pożyteczne dla wielu klientów tego pożyczkodawcy.

Takto finanse opinie o firmie

Jak wspominano, TakTo Finanse to firma specjalizująca się w jednym określonym wariancie pożyczek pozabankowych, a mianowicie długoterminowych pożyczek ratalnych. Określenie „długoterminowe” nie jest tutaj bynajmniej używane na wyrost, ponieważ maksymalny dostępny okres spłaty kredytu w TakTo Finanse wynosi aż 36 miesięcy, co stanowi konkurencyjny nie tylko w stosunku do innych instytucji pożyczkowych, ale nawet w stosunku do niektórych banków.

Również maksymalne dostępne kwoty pożyczek ratalnych w TakTo Finanse są raczej „bankowe”, ponieważ klienci mogą pożyczyć nawet do 25 tysięcy złotych. To jednak jeszcze nie wszystko. Zapewne wszyscy klienci, którzy mieli w przeszłości styczność z sektorem pożyczkowym są doskonale zaznajomieni z klauzulami, według których w danej firmie pożyczkowej klient może mieć jednocześnie tylko jedną pożyczkę. W tym aspekcie TakTo Finanse zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji, ponieważ klient może mieć dwie aktywne pożyczki na raz. Jedynym warunkiem otrzymania drugiej pożyczki ratalnej jest terminowa spłata co najmniej 6 rat miesięcznych pierwszego zobowiązania. Więcej dokładnych informacji na temat oferty oraz warunków pożyczek w TakTo Finanse można znaleźć pod tym adresem: https://www.czerwona-skarbonka.pl/takto-finanse-opinie/

To jednak jeszcze nie wszystko. Liczne takto finanse opinie podkreślają również czytelny oraz przejrzysty charakter oferty tego pożyczkodawcy, co stanowi kolejny plus, jaki trzeba zapisać na konto firmy. Witryna internetowa firmy jest łatwa w nawigacji oraz pozwala bez większych problemów znaleźć wszystkie ważne informacje na temat poszczególnych aspektów oferty.

Weryfikacja klientów i warunki pożyczek

Firma TakTo Finanse wyróżnia się również bardzo krótką listą wymagań stawianych potencjalnym klientom. Aby móc wnioskować o pożyczkę w firmie klient musi jedynie posiadać polski dowodów osobisty oraz mieć co najmniej 21 oraz nie więcej, niż 75 lat.

Jeżeli chodzi o weryfikację zdolności kredytowej to w jej ramach sprawdzane są niemal wszystkie możliwe bazy, w tym BIK, KRD oraz BIG. Co jednak ważne, firma TakTo Finanse udziela pożyczek klientom osiągającym dochody z różnych rodzajów działalności. Aby uzyskać pożyczkę ratalną w TakTo Finanse nie jest więcej konieczne posiadanie umowy o pracę na czas nieokreślony.

Author: Skrzypek Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *