LoanMe opinie – co trzeba wiedzieć?

opinie o firmie loanme

Szukając pożyczki długoterminowej, ratalnej warto poczytać o LoanMe opinie. Na jej stronie internetowej najwięcej miejsca zajmują recenzje klientów. Dobrze więc przeanalizować jej ofertę. 

Co zrobić, by otrzymać pożyczkę w LoanMe?

Wymagania wobec pożyczkobiorcy znaleźć można na stronie głównej parabanku, klikając na „dowiedz się więcej”. By zakwalifikować się na klienta LoanMe należy:

 • Być pełnoletnim,
 • Posiadać polskie obywatelstwo,
 • Mieć konto bankowe,
 • Miejsce stałego zamieszkania posiadać w Polsce,
 • Wykazywać comiesięczny, udokumentowany dochód,
 • Przejść pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej.

Pożyczka w LoanMe w 4 krokach

Aby wziąć pożyczkę w LoanMe trzeba:

 1. W polu z parametrami wybrać te, które zainteresowały klienta. Mowa tu o kwocie i terminie spłaty zobowiązania. Suwak pośrodku z automatu przedstawi szacowaną wysokość raty miesięcznej do wybranej kwoty pożyczki. Żeby dowiedzieć się o kosztach wystarczy zerknąć na zielony, poziomy pasek, który poinformuje o dodatkowych kosztach.
 2. Po wyborze parametrów trzeba przejść do pola „zamów kontakt”. Następnie podać numer telefonu, na który oddzwoni konsultant LoanMe celem wypełnienia wniosku pożyczkowego konkretnymi danymi osobowymi i informacjami o zarobkach, zatrudnieniu.
 3. Ostateczna decyzja odnośnie przyznania lub odmowy udzielenia pożyczki, wydawana jest po sprawdzeniu klienta w BIK i BIG. Wtedy też znana jest ostateczna kwota jaką firmą może pożyczyć konsumentowi. Decyzja zapada w 15 minut.
 4. Przy decyzji pozytywnej pieniądze w ciągu jednego dnia roboczego trafią do klienta na wskazany przez niego numer konta. Księgowanie zależne jest od godzin indeksowania przychodzących przelewów w jego banku.

Klient nie płaci na czas

Jeżeli pojawią się problemy ze spłatą raty parabank zachęca do kontaktu z infolinią LoanMe. Obiecuje też poinformować o sposobach wyjścia z trudnej sytuacji. Jeśli usługobiorca nie podejmie współpracy co do wyjaśnienia przyczyny opóźnienia, musi liczyć się z konsekwencjami. Mowa tu o:

 • Wysyłaniu upomnień z informacją o zaległym terminie wpłaty;
 • Przekazaniu sprawy do zewnętrznej firmy windykacyjnej;
 • Wpisaniu danych dłużnika do rejestrów Biur Informacji Gospodarczej, co obniża zdolność kredytową, i co gorsza, utrudnia ubieganie się o kolejne m.in. kredyty bankowe

Author: Skrzypek Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *