Ferratum bank: opinie o firmie oraz recenzja oferty

opinie o pozyczkach w ferratum

Ferratum to jedna z najlepszych oraz najbardziej renomowanych instytucji pożyczkowych, jakie obecnie działają na polskim rynku. Potwierdzeniem tego faktu są zarówno statystyki dotyczące popularności pożyczek pozabankowych w Ferratum, jak też formułowane przez klientów ferratum bank opinie podkreślające zarówno atrakcyjne warunki finansowe pożyczek, jak też przejrzysty i czytelny charakter całej oferty.

Firma Ferratum istnieje w obrębie polskiego sektora pożyczkowego już naprawdę długo, bo od 2011 roku. Polski oddział firmy Ferratum jest tylko jednym z wielu: instytucja pożyczkowa działa aktualnie na terenie ponad dwudziestu różnych państw.

Ferratum: opinie o firmie oraz oferta

Oferta firmy pożyczkowej Ferratum Money już na pierwszy rzut oka wyróżnia się swoją obszernością. Klienci znajdą tutaj zarówno tradycyjne szybkie chwilówki, jak też długoterminowe pożyczki ratalne a nawet tzw. linie pożyczkowe, będące atrakcyjną alternatywą dla oferowanych przez banki limitów odnawialnych.

Bardzo atrakcyjnie prezentują się warunki poszczególnych wariantów pożyczek w Ferratum Money. W przypadku szybkich pożyczek, czyli inaczej mówiąc chwilówek, maksymalny dostępny pułap kwoty pożyczki wynosi aż 5 tysięcy złotych przy okresie spłaty do 30 dni. Co również ważne, Ferratum Money oferuje swoim klientom zarówno możliwość zaciągnięcia pierwszej pożyczki „za darmo”, czyli przy RRSO na poziomie 0%, jak też opcję przedłużenia pożyczki.

Niemniej atrakcyjnie przedstawia się oferta Ferratum jeżeli chodzi o długogoterminowe pożyczki ratalne. W tym przypadku określenie „długoterminowe” bynajmniej nie jest używane na wyrost, ponieważ maksymalny dostępny okres spłaty dla pożyczek ratalnych w Ferratum Money wynosi aż 48 miesięcy, co jest jednym z najlepszych wyników w skali całej branży pożyczkowej. Maksymalna kwota pożyczki ratalnej to natomiast 15 tysięcy złotych. Sporą popularnością cieszą się również oferowane przez Ferratum linie pożyczkowe. Dostępne w internecie ferratum bank opinie bardzo często podkreślają, że jest to naprawdę ciekawa i atrakcyjna alternatywa dla limitu odnawialnego w banku lub też karty kredytowej.

Inne ważne informacje

W procesie weryfikacji zdolności kredytowej potencjalnego klienta firma Ferratum Money nie sprawdza bazy Biura Informacji Kredytowej(BIK), co bez wątpienia stanowi istotny atut oferty. Sprawdzane są natomiast bazy KRD oraz BIG(Biura Informacji Gospodarczej). Aby móc otrzymać pożyczkę w Ferratum klient musi mieć ukończone co najmniej 21 lat. Jednocześnie, pożyczkodawca nie wyznacza żadnej górnej granicy wieku, przez co oferta firmy Ferratum Money jest bez trudu dostępna również np. dla osób w wieku emerytalnym.

Pożyczki w Ferratum Money są dostępne na oświadczenie, co oznacza, że firma nie wymaga od klientów przedstawiania żadnej dodatkowej dokumentacji, jak np. zaświadczenie o dochodach lub wyciąg z konta bankowego.

Author: Skrzypek Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *