Aasa – jakie warunki trzeba spełnić, by dostać tam pożyczkę?

opinie o firmie aasa

Rynek pożyczkowy w Polsce rozwija się w niezwykle szybkim tempie. Ogromną popularnością cieszą się zarówno pożyczki krótkoterminowe, czyli tak zwane chwilówki oraz pożyczki długoterminowe, czyli tak zwane pożyczki ratalne. Jednym z potentatów na rynku pożyczek długoterminowych jest firma Aasa. W niniejszym artykule prezentujemy szereg informacji odnośnie firmy pożyczkowej Aasa. Prezentujemy też, jakie Aasa opinie ma wśród klientów. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

Aasa – podstawowe informacje odnośnie pożyczkodawcy

Aasa to firma pożyczkowa, która powstała w 2011 roku. Firma powstała w Estonii. W chwili obecnej jest to jeden z potentatów rynku pożyczkowego w tym kraju oraz w Polsce. Firmie udało się osiągnąć sukces dzięki elastycznej ofercie dopasowanej do potrzeb rozmaitych klientów. W Polsce firma znalazła się już rok później od powstania, bo w 2012 roku. W naszym kraju nosi ona nazwę Aasa Polska S. A. Przedsiębiorstwo funkcjonuje także w krajach takich jak Finlandia i Szwecja. Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich klientów, którzy chcą uzyskać pożyczkę na w miarę wysoką kwotę, a jednocześnie chcieliby ją spłacać przez nieco dłuższy okres czasu w dogodnych, comiesięcznych ratach.

Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać pożyczkę w Aasa?

Warunki, jakie stawia swoim klientom firma pożyczkowa Aasa, są bardzo łatwe do sprawdzenia. Firma zamieszcza je na swojej stronie internetowej. Aby uzyskać pożyczkę od Aasa, należy spełnić poniżej opisane warunki:

  • wiek od 20 do 80 lat,
  • posiadanie stałego adresu zamieszkania bądź zameldowania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej,
  • posiadanie polskiego obywatelstwa,
  • posiadanie polskiego dowodu osobistego,
  • posiadanie stałego źródła dochodu (np. w ramach umowy o pracę bądź emerytury),
  • należy udowodnić, że posiada się zdolność do spłaty pożyczki w ustalonym w umowie terminie.

 W jakich bazach dłużników weryfikowani są klienci firmy pożyczkowej Aasa?

Weryfikacja klientów w firmie pożyczkowej Aasa jest nieodłącznym elementem ubiegania się o pożyczkę, podobnie jak w przypadku innych firm pożyczkowych. Aby uzyskać pożyczkę w Aasa, należy posiadać nienaganną historię kredytową. Firma pożyczkowa Aasa sprawdza wszystkie funkcjonujące obecnie w Polce rejestry dłużników. Mowa tutaj o KRD, BIG, BIK oraz Rejestrze Dłużników ERIF. Jeśli któryś z potencjalnych klientów posiada zadłużenie w którymkolwiek z wyżej wymienionych rejestrów, może mieć duże problemu z uzyskaniem pożyczki. Oczywiście warto najpierw skontaktować się z konsultantami firmy i przedstawić swoją sytuację. Wiele zależy od indywidualnej sytuacji finansowej danego pożyczkobiorcy.

Kwoty pożyczek w Aasa

Pożyczki długoterminowe w Aasa świadczone są na jednolitych zasadach wobec wszystkich klientów. Oznacza to, że bez względu na to, czy pożyczamy pieniądze po raz pierwszy, czy jesteśmy stałym klientem, zawsze będziemy mogli uzyskać od 2000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych.

Author: Skrzypek Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *